Péče

Ačkoli koně dříve žili ve volné přírodě, dnes je většina odkázána do lidských rukou. Obvykle mají svůj domov ve stájích, a to buď ve stání (zde je kůň uvázán) a nebo v boxu (ohraničené místo, kde se kůň pohybuje na ploše cca 20 – 25m2). Během dne ale bývají umístěni do rozsáhlého výběhu, kde se můžou v klidu pást či proběhnout.

Kůň potřebuje každodenně krmit, nejčastěji se podávají granule, seno, ovoce či cukr jako pamlsek, čerstvou vodu si kůň sám načepuje v napáječce. Aby koně tak nepřitahovaly a neobtěžovaly mouchy, je třeba denně čistit jejich srst. K tomu nám postačí hřbílko, kartáč a hák na kopyta. Je také velmi důležité každodenně z jeho boxu veškeré exkrementy odstranit.

Nejen koně, ale i o věci, které koně obklopují, se musí udržovat v čistotě. Žlab na krmivo se jednou za čas musí pořádně umýt, stejně jako stěny ohraničující box. Také sedlo, uzda, ohlávka a další věci nesmí zůstat zanedbané.

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.