Typy soutěží

Drezura je jedno z nejdůležitějších odvětví jezdeckého sportu. Během staletí se drezurní ježdění vyvinulo v jakési cirkusového představení až do podoby, kterou známe dnes. Cílem drezury je co nejvíce zdokonalit pohyby koně, čili se jedná o přesnou navigaci koně a přesné pobídky.

Dostihy patří mezi nejznámější soutěže koní, a to díky každoroční Velké Pardubické. Během dostihu se na trati vyskytuje 10-15 koní s jezdci. Na dostihové dráze se objevují také překážky (např. Zahrádky, Lavice, Hadí příkop,…), mezi kterými je nejobtížnější dlouhý taxis. Kdo je nejrychlejší, vyhrává.

Skokové ježdění tvoří druhou nejvíce známou součást řady soutěží a mezi skokovými soutěžemi je nejznámější Parkur. Zde koně zdolávají s jezdci překážky, cílem je pokud možno žádnou překážku neshodit a zajet dráhu v co nejlepším čase.

Vozatajství už není tak známá disciplína, nicméně i přesto existuje. Vozatajství vzniklo z historického tahání těžký kočárů. Během této disciplíny kůň za sebou tahá lehký kočár s kočím, na dráze se vyskytuje cca 5-10 vozů a kdo je nejrychlejší, vyhrává.

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.