Western

Westernové ježdění je odlišný způsob jízdy na koni od „běžného“ způsobu. K Westernové jízdě je třeba speciálního sedla, jízda je naprosto odlišná a jezdci většinou nosí parádní klobouky.

Liší se i chody westernového koně od klasického koně, u chodu, klusu a cvalu. Westernové chody jsou Walk, Jog, Trot a Lope. Walk je klasická čistá a uvolněná chůze. Jog je klidný, uvolněný klus, ve kterém se hodnotí aktivita koně. Trot je rychlejší Jog, kterým kůň běží především v terénu. Posledním typ pohybu se označuje Lope, což je klidný krátký cval, který se skládá ze souvislé řady skoků, které se pravidelně opakují.

Westernové koně se používají především k honu krav na lepší pastvu v odlehlejších oblastech, jako Severní Amerika, Asie. Existují ale také i soutěže, které prověřují schopnosti koně a jezdce.

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.